LiveDocx (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
