LiveDocx (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: here
fr: ici

en: Operation
fr: Opération

en: Entity
fr: Entité

en: Mapping
fr: Correspondance

en: Template Name
fr: Nom du gabarit

en: Variable Name
fr: Nom de la variable

en: Choose a file
fr: Choisir un fichier

en: Entity Title
fr: Titre de l'entité
