LiveDocx (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Operation
he: פעולה

en: Entity
he: יישות

en: Mapping
he: מיפוי

en: Choose a file
he: בחירת קובץ
