LiveDocx (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: here
hr: ovdje

en: Operation
hr: Operacija

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Choose a file
hr: Odaberi datoteku
