LiveDocx (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: here
hu: ide

en: Operation
hu: Művelet

en: Entity
hu: Entitás

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Choose a file
hu: Fájl választás

en: Entity Title
hu: Entitáscím
