LiveDocx (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: here
jv: nag kéné

en: Operation
jv: Operasi

en: Choose a file
jv: Pilih berkas
