LiveDocx (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Operation
kk: Операция
