LiveDocx (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
