LiveDocx (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Operation
ku: کردار

en: Choose a file
ku: پەڕگەیەک هەڵبژێرە

en: Edit Template
ku: دەسکاریکردنی داڕێژە
