LiveDocx (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
