LiveDocx (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: here
pl: tutaj

en: Operation
pl: Czynność

en: Entity
pl: Encja

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Services
pl: Serwisy

en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

en: textfield
pl: pole tekstowe

en: Choose a file
pl: Wybierz plik
