LiveDocx (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Entity
fa: عنصر

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید
