LiveDocx (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: here
pt: aqui

en: Operation
pt: Operação

en: Entity
pt: Entidade

en: Mapping
pt: Mapeamento

en: Services
pt: Serviços

en: Choose a file
pt: Escolha um ficheiro
