LiveDocx (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani
