LiveDocx (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Operation
sq: Veprimi

en: Choose a file
sq: Zgjidh një file
