LiveDocx (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Operation
ta: செயல்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Mapping
ta: பொருத்தல்

en: Choose a file
ta: கோப்பை தெரிவுசெய்
