LiveDocx (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: here
te: ఇక్కడ
