LiveDocx (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: here
tr: buraya

en: Operation
tr: İşlem

en: Entity
tr: Nesne

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Choose a file
tr: Bir dosya seç
