LiveDocx (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: here
ug: بۇ يەر

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Choose a file
ug: ھۆججەت تاللاش
