LiveDocx (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: here
uk: тут

en: Operation
uk: Дія

en: Entity
uk: Сутність

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Services
uk: Служби

en: Template Name
uk: Назва шаблону

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: Edit Template
uk: Редагувати шаблону
