LiveDocx (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Mapping
ur: میپنگ
