LiveDocx (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: here
vi: ở đây

en: Operation
vi: Thao tác

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Choose a file
vi: Chọn một tệp tin
