LiveDocx (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Entity
az: Entiti

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə
