LiveDocx (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: here
et: siin

en: Operation
et: Operatsioon

en: Entity
et: Olem

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Choose a file
et: Vali fail
