LiveDocx (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: here
fi: täällä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Services
fi: Palvelut

en: Choose a file
fi: Valitse tiedosto
