LiveDocx (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: here
gl: aquí

en: Operation
gl: Operación

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Services
gl: Servizos

en: Choose a file
gl: Seleccione un arquivo
