LiveDocx (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Mapping
gu: મેપિંગ
