LiveDocx (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: here
id: di sini

en: Operation
id: Operasi

en: Entity
id: Entitas

en: Mapping
id: Pemetaan

en: Services
id: Layanan

en: Choose a file
id: Pilih file
