LiveDocx (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: here
ja: こちら

en: Operation
ja: 操作

en: Entity
ja: エンティティ

en: Mapping
ja: マッピング

en: Services
ja: サービス

en: Choose a file
ja: ファイルを選択してください
