LiveDocx (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: here
mr: येथे

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
