LiveDocx (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: here
ru: здесь

en: Operation
ru: Действие

en: Entity
ru: Сущность

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Services
ru: Службы

en: Template Name
ru: Имя шаблона

en: textfield
ru: Текстовое поле

en: Choose a file
ru: Выберите файл
