LiveDocx (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Mapping
sr: Мапирање
