LiveDocx (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Choose a file
th: เลือกไฟล์
