Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Size
bn: সাইজ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Image
bn: ছবি

en: none
bn: একটিও নয়

en: Menu
bn: মেনু

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Table
bn: টেবিল

en: Color
bn: রং
