Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Size
dz: ཚད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
