Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Links
eo: Ligiloj

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: none
eo: neniu

en: hidden
eo: kaŝita

en: Menu
eo: Menuo

en: Node
eo: Nodo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Comment
eo: Komento

en: Table
eo: Tabelo

en: Color
eo: Koloro

en: Position
eo: Loko

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Font settings
eo: Tiparaj agordoj

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo
