Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (63 entries)

en: Item
es: Elemento

en: Group
es: Grupo

en: yes
es: sí

en: On
es: Activado

en: Size
es: Tamaño

en: Links
es: Enlaces

en: None
es: Ninguno

en: Image
es: Imagen

en: none
es: ninguno

en: Font Size
es: Tamaño de letra

en: Background
es: Fondo

en: Background Color
es: Color de fondo

en: Top
es: Superior

en: Icon
es: Icono

en: hidden
es: oculto

en: Dimensions
es: Dimensiones

en: Display
es: Presentación

en: Menu
es: Menú

en: Node
es: Nodo

en: Page
es: Página

en: Bottom
es: Inferior

en: Off
es: Desactivado

en: Comment
es: Comentario

en: Heading
es: Encabezado

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Border
es: Borde

en: Table
es: Tabla

en: Repeat
es: Repetir

en: Padding
es: Relleno

en: Square
es: Cuadrado

en: Position
es: Posición

en: center
es: Centrar

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: Lists
es: Listas

en: Buttons
es: Botones

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Font Family
es: Tipo de letra

en: Tabs
es: Pestañas

en: Font settings
es: Opciones de fuente

en: Bold
es: Negrita

en: Blocks
es: Bloques

en: Page width
es: Ancho de página

en: Italic
es: Cursiva

en: Uppercase
es: Mayúsculas

en: Shadow
es: Sombra

en: Pager
es: Paginador

en: Underline
es: Subrayado

en: absolute
es: absoluto

en: Regions
es: Regiones

en: Fonts
es: Fuentes

en: Tables
es: Tablas

en: Lowercase
es: Minúsculas

en: Font Color
es: Color de fuente

en: Circle
es: Circular

en: Typography
es: Tipografía

en: The %theme theme has been enabled.
es: El tema %theme ha sido activado.

en: The %theme theme was not found.
es: El tema %theme no se encontró.

en: static
es: estático

en: Wrapper
es: Envoltorio

en: Overline
es: Tachado
