Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Item
eu: Elementua

en: Group
eu: Taldea

en: yes
eu: bai

en: Size
eu: Tamaina

en: Links
eu: Estekak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: none
eu: bat ere ez

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Top
eu: Goian

en: hidden
eu: Ezkutuan

en: Display
eu: Bistaratu

en: Menu
eu: Menua

en: no
eu: ez

en: Node
eu: Nodoa

en: Page
eu: Orria

en: Bottom
eu: Behean

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Border
eu: Ertza

en: Table
eu: Taula

en: Color
eu: Kolore

en: Position
eu: Kokapena

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Lists
eu: Zerrendak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Bold
eu: Lodia

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Italic
eu: Etzana

en: Underline
eu: Azpimarratu

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Typography
eu: Tipografia
