Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (47 entries)

en: Item
fa: آیتم

en: Group
fa: گروه

en: yes
fa: بله

en: On
fa: روشن

en: Size
fa: اندازه

en: Links
fa: پیوندها

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: none
fa: هیچ

en: Font Size
fa: انداره فونت

en: Background
fa: زمینه

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Top
fa: بالا

en: Icon
fa: شمایل

en: hidden
fa: مخفی

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Display
fa: نمایش

en: Menu
fa: منو

en: no
fa: خیر

en: Node
fa: محتوا

en: Page
fa: صفحه

en: Bottom
fa: پایین

en: Off
fa: خاموش

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Heading
fa: عنوان

en: Normal
fa: عادی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Border
fa: حاشیه

en: Table
fa: جدول

en: Color
fa: رنگ

en: Position
fa: موقعیت

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: Georgia
fa: گرجستان

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Font settings
fa: تنظیمات فونت

en: Bold
fa: برجسته

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Underline
fa: زیرخط

en: Fonts
fa: فونت‌ها

en: The %theme theme has been enabled.
fa: پوسته %theme فعال شد.

en: The %theme theme was not found.
fa: پوسته %theme یافت نشد.
