Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Item
gl: Elemento

en: Group
gl: Grupo

en: yes
gl: si

en: On
gl: Activo

en: Size
gl: Tamaño

en: Links
gl: Ligazóns

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: none
gl: ningún

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Top
gl: Superior

en: Icon
gl: Icona

en: hidden
gl: oculto

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Display
gl: Visualización

en: Menu
gl: Menú

en: no
gl: non

en: Node
gl: Nodo

en: Page
gl: Páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Off
gl: Desactivado

en: Comment
gl: Comentario

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Table
gl: Táboa

en: Color
gl: Cor

en: Repeat
gl: Repetir

en: Square
gl: Cadrado

en: Position
gl: Posición

en: Buttons
gl: Botóns

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Font Family
gl: Familia da Fonte

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Font settings
gl: Axustes do tipo de letra

en: Bold
gl: Negriña

en: Blocks
gl: Bloques

en: Italic
gl: Cursiva

en: Pager
gl: Paxinador

en: Underline
gl: Subliñado

en: Fonts
gl: Fontes

en: Tables
gl: Táboas

en: Font Color
gl: Cor da Fonte

en: The %theme theme has been enabled.
gl: O tema %theme foi activado.

en: The %theme theme was not found.
gl: O tema %theme non se atopou.
