Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Item
hr: stavka

en: Group
hr: Grupa

en: yes
hr: da

en: On
hr: Uključi

en: Size
hr: Veličina

en: Links
hr: Poveznice

en: None
hr: Nema

en: Image
hr: Slika

en: none
hr: ništa

en: Background
hr: Pozadina

en: Icon
hr: Ikona

en: hidden
hr: skriven

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Display
hr: Prikaz

en: Menu
hr: Izbornik

en: no
hr: ne

en: Page
hr: Stranica

en: Bottom
hr: Dno

en: Comment
hr: Komentar

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Normal
hr: Normalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Table
hr: Tablica

en: Color
hr: Boja

en: Position
hr: Pozicija

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Lists
hr: Liste

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Blocks
hr: Blokovi

en: The %theme theme has been enabled.
hr: Predložak %theme je omogućen.

en: The %theme theme was not found.
hr: Predložak %theme nije nađen.
