Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Item
is: Hlutur

en: Group
is: Hópur

en: yes
is: já

en: On
is: Virkjað

en: Size
is: Stærð

en: Links
is: Hlekkir

en: None
is: Engin

en: Image
is: Mynd

en: none
is: engin

en: Font Size
is: Leturstærð

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Top
is: Toppur

en: Icon
is: Táknmynd

en: hidden
is: falið

en: Display
is: Sýna

en: Menu
is: Valmynd

en: no
is: nei

en: Node
is: Nóða

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Comment
is: Ummæli

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Table
is: Tafla

en: Color
is: Litur

en: Position
is: Staðsetning

en: Georgia
is: Georgía

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Tabs
is: Flipar

en: Font settings
is: Stilling leturgerðar

en: Bold
is: Feitletrað

en: Blocks
is: Blokkir

en: Uppercase
is: Hástafa
