Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (54 entries)

en: Item
ja: 項目

en: Group
ja: グループ

en: yes
ja: はい

en: On
ja: オン

en: Size
ja: サイズ

en: Links
ja: リンク

en: None
ja: なし

en: Image
ja: 画像

en: none
ja: なし

en: Font Size
ja: フォントサイズ

en: Background
ja: 背景

en: Background Color
ja: 背景色

en: Top
ja: トップ

en: Icon
ja: アイコン

en: hidden
ja: 非表示

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Display
ja: 表示

en: Menu
ja: メニュー

en: no
ja: いいえ

en: Node
ja: ノード

en: Page
ja: ページ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Off
ja: オフ

en: Comment
ja: コメント

en: Heading
ja: 見出し1

en: Normal
ja: ノーマル

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Border
ja: ボーダー

en: Table
ja: テーブル

en: Color
ja: 色

en: Repeat
ja: 繰り返し

en: Square
ja: 正方形

en: Position
ja: ポジション

en: Georgia
ja: グルジア

en: Lists
ja: リスト

en: Buttons
ja: ボタン

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Tabs
ja: タブ

en: Font settings
ja: フォントの設定

en: Bold
ja: ボールド

en: Blocks
ja: ブロック

en: Page width
ja: ページ幅

en: Italic
ja: イタリック

en: Uppercase
ja: 大文字

en: Pager
ja: ページャー

en: Underline
ja: 下線

en: absolute
ja: 絶対

en: Regions
ja: リージョン

en: Tables
ja: テーブル

en: Lowercase
ja: 小文字

en: The %theme theme has been enabled.
ja: テーマ %theme が有効になりました。

en: The %theme theme was not found.
ja: テーマ %theme が見つかりませんでした。
