Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (44 entries)

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Font Size
kn: ಅಕ್ಷರಶೈಲಿ ಗಾತ್ರ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Border
kn: ಅಂಚು

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Font Family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Bold
kn: ಬೋಲ್ಡ್‍

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Italic
kn: ಇಟಾಲಿಕ್

en: Shadow
kn: ನೆರಳು

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: Underline
kn: ಕೆಳಗೆರೆ ಎಳೆ

en: Fonts
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿಗಳು
