Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: yes
mn: тийм

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Links
mn: Холбоосууд

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: none
mn: хоосон

en: Top
mn: Дээд

en: hidden
mn: далд

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Display
mn: Харуулах

en: Menu
mn: Цэс

en: no
mn: үгүй

en: Node
mn: Зангилаа

en: Page
mn: Хуудас

en: Bottom
mn: Доод

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Blocks
mn: Хавтангууд
