Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Item
my: အချက်အလက်

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: Menu
my: မီနူး

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Table
my: ဇယား

en: Color
my: အရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Bold
my: ထူရန်

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်

en: Fonts
my: စာလုံးများ

en: Font Color
my: စာလုံးအရောင်
