Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Group
nn: Gruppe

en: yes
nn: ja

en: On
nn: På

en: None
nn: Ingen

en: Image
nn: Bilete

en: none
nn: ingen

en: no
nn: nei

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Comment
nn: Kommentar

en: Table
nn: Tabell

en: Color
nn: Farge

en: Repeat
nn: Repeter

en: Blocks
nn: Blokkar
