Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: yes
sq: po

en: Size
sq: Madhësia

en: none
sq: asnjë

en: Menu
sq: Menuja

en: no
sq: jo

en: Node
sq: Nyjë

en: Page
sq: Faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Table
sq: Tabela

en: Color
sq: Ngjyra

en: Blocks
sq: Blloqet
