Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (37 entries)

en: Item
ta: உருப்படி

en: Group
ta: குழுமம்

en: yes
ta: ஆம்

en: On
ta: சரி

en: Size
ta: அளவு

en: None
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: none
ta: இல்லை

en: Top
ta: மேல்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: hidden
ta: மறைத்து

en: Display
ta: காட்சி

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: no
ta: இல்லை

en: Node
ta: கணு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Off
ta: இல்லை

en: Comment
ta: கருத்து

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Color
ta: நிறம்

en: Position
ta: இடம்

en: Georgia
ta: ஜோர்ஜியா

en: Lists
ta: பட்டியல்கள்

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Bold
ta: தடிப்பு

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Italic
ta: முன்சாய்ந்த

en: Underline
ta: அடிக்கோடு

en: The %theme theme has been enabled.
ta: தீம் !theme செயலாக்கப்பட்டது.

en: The %theme theme was not found.
ta: தீம் !theme காணக்கிடைக்கவில்லை.
