Livethemer (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Item
th: รายการ

en: yes
th: ตกลง

en: On
th: เปิด

en: Links
th: ลิงก์

en: None
th: ไม่มี

en: none
th: ไม่มี

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: hidden
th: ซ่อน

en: Display
th: แสดงผล

en: Menu
th: เมนู

en: no
th: ไม่

en: Off
th: ปิด

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Table
th: ตาราง

en: Color
th: สี

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Georgia
th: จอร์เจีย

en: Lists
th: รายการ

en: Bold
th: ตัวหนา

en: Blocks
th: บล็อค

en: Italic
th: ตัวเอียง

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: Underline
th: ขีดเส้นใต้
